Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.

Türkiye'nin En Büyük Chery Topluluğu!

"CheryForum.NET" tüm "Chery" konularını ele alır ve "Chery" hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza
cevap bulma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsiz olup, tamamıyla gönüllü üyelerin bir araya gelerek oluşturduğu bir platformdur!

chery türkiye

• Konbuyu başlatan Mehmet
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 75

Mehmet

Admin
Aldığı Beğeni
19
Chery Türkiye’nin Tarihçesi

Chery, çin merkezli bir otomobil üreticisi olarak 1997 yılında kuruldu. 2007 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Chery, burada üretim ve satış ağı oluşturarak hızla büyümeye başladı.

Chery’nin Türkiye’deki tarihçesi, ülkemizdeki otomobil sektörünün gelişimiyle paralellik göstermektedir. 2007 yılında Türkiye’de üretime başlayan Chery, sunduğu kaliteli ve ekonomik modellerle kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Chery’nin Türkiye’deki tarihçesi, ülkemizdeki otomobil sektörünün gelişimiyle paralellik göstermektedir. 2007 yılında Türkiye’de üretime başlayan Chery, sunduğu kaliteli ve ekonomik modellerle kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Türkiye pazarında önemli bir yere sahip olan Chery, üretim ve satış ağını sürekli genişleterek Türk tüketicilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Chery Türkiye’de Üretim ve Satış Ağı

Chery Türkiye için üretim ve satış ağı oldukça geniş bir şekilde organize edilmiştir. Ülkemizdeki otomotiv sektörüne yatırım yapmaya başladığı günden itibaren, firmanın hedefi geniş kitlelere ulaşmak ve tüketicilere en iyi hizmeti sunmaktır. Bu doğrultuda, Chery Türkiye’de üretim yaptığı fabrikalar ve kurmuş olduğu satış noktaları ile dikkat çekmektedir. Üretim ağı genellikle Anadolu yakasında bulunan fabrikalardan oluşur ve bu fabrikalar sayesinde Türkiye’deki otomobil talebine cevap verilmektedir.

Chery Türkiye’nin bir diğer önemli ayağı ise satış ağıdır. Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde bulunan satış noktaları, tüketicilere ulaşmalarını kolaylaştırmaktadır. Satış noktalarında tüketicilere en yeni modeller ve özellikleri sunulmakta, ayrıca satın alma sürecinde destek sağlanmaktadır. Bu sayede, Chery Türkiye’de üretim ve satış ağını çok iyi bir şekilde organize etmiştir.

Üretim ve satış ağının bu denli yaygın olması, Chery Türkiye’nin sektördeki rekabetçi konumunu da güçlendirmektedir. Firma, bu ağ sayesinde geniş bir tüketici kitlesine ulaşmakta ve Türkiye’nin otomobil sektöründe önemli bir marka haline gelmektedir.

Bu noktada, Chery Türkiye‘nin üretim ve satış ağındaki başarısı, gelecekteki hedeflerine ulaşma konusunda da büyük bir avantaj sağlamaktadır. Firmanın hedefleri doğrultusunda bu ağın daha da genişletilmesi planlanmaktadır ve bu sayede Türkiye’de otomobil sektöründe daha da büyük bir rol oynaması hedeflenmektedir.
Chery Türkiye’nin Modelleri ve Özellikleri

Chery, Türkiye pazarında farklı ihtiyaçlara hitap edebilen geniş bir model yelpazesi sunmaktadır. Şehir içi kullanım için ideal olan Chery QQ, kompakt bir hatchback araçtır. Şehir içi manevra kabiliyeti, düşük yakıt tüketimi ve uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir. Chery Tiggo ise crossover segmentindeki iddialı modellerinden biridir. Geniş iç hacmi, yüksek yerden yükseklik avantajı ve şık tasarımıyla dikkat çekmektedir.

Chery’nin Türkiye’de sunulan diğer bir modeli olan Chery Arrizo ise şehirli sürücülerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Modern tasarımı, geniş iç mekanı ve güvenlik donanımlarıyla öne çıkan bu model, şehir içi ve şehirler arası kullanım için idealdir. Ayrıca, Chery Arrizo’nun sunduğu yüksek yakıt verimliliği de kullanıcılar tarafından takdir edilmektedir.

Bununla birlikte, Chery Türkiye’de öne çıkan bir diğer modeli ise Chery E3’tür. E3, sınıfının en dinamik ve sportif sedan modellerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Güçlü motor seçenekleri, konforlu iç mekanı ve geniş bagaj hacmi ile dikkat çeken bu model, performans ve konforu bir arada sunmaktadır.

Chery’nin Türkiye’deki modelleri, farklı sürücü ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Hem şehir içi kullanım için uygun modeller, hem de uzun yola çıkacak sürücülerin beklentilerini karşılayacak modeller, Chery’nin Türkiye pazarındaki gücünü ve çeşitliliğini ortaya koymaktadır.
Chery Türkiye’de Hizmet ve Servisler

Chery Türkiye pazarında hizmet ve servis anlayışına büyük önem vermektedir. Firmanın Türkiye’de hizmet ağı oldukça geniştir ve kullanıcılarına her türlü teknik destek ve yardımı sağlamaktadır.

Ayrıca Chery, Türkiye’deki kullanıcıları için geniş bir servis ağına sahiptir. Türkiye genelinde birçok il ve ilçede servis noktalarına sahip olan firma, kullanıcıların araç bakım ve onarımlarını kolayca yaptırabilmelerini sağlamaktadır.

Chery‘nin kaliteli hizmet anlayışı sayesinde Türkiye’de geniş bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini geliştirmekte ve kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemektedir.

Türkiye’de hizmet ve servis anlayışıyla fark yaratan Chery, kullanıcılarının güvenini kazanmış ve otomotiv sektöründe önde gelen markalar arasında yer almaktadır.
Chery Türkiye’nin Gelecekteki Hedefleri

Chery Türkiye, otomotiv endüstrisindeki büyüme hedefleriyle ilgili önemli adımlar atmaya devam ediyor. Gelecekteki hedefleri arasında, Türkiye pazarında daha geniş bir müşteri tabanına ulaşmak, yenilikçi ve çevre dostu teknolojiler geliştirmek ve markanın bilinirliğini artırmak bulunmaktadır. Bu hedeflere ulaşmak için Chery, yatırımlarını artırarak Türkiye’de üretim ve satış ağını genişletmeyi planlamaktadır.

Şirketin gelecekteki hedefleri arasında ayrıca, Türkiye’de daha fazla çalışan istihdam etmek, yerel tedarikçilerle iş birliği yaparak yerli üretimi desteklemek ve Türk otomotiv endüstrisine katkıda bulunmak yer almaktadır. Chery, Türkiye’deki tesislerindeki kapasiteyi artırarak üretim miktarını yükseltmeyi ve ihracat potansiyelini artırmayı hedeflemektedir.

Chery’nin gelecekteki planları arasında, Türkiye’de daha geniş bir bayi ve satış noktası ağı oluşturarak müşteri memnuniyetini artırmak, yerel pazarın taleplerine uygun modeller geliştirmek ve teknolojik yeniliklere yatırım yapmak da bulunmaktadır.

Genel olarak Chery Türkiye’nin gelecekteki hedefleri, markanın Türkiye pazarındaki varlığını güçlendirmek, otomotiv endüstrisine katkıda bulunmak ve müşteri odaklı çözümler sunarak başarılı bir şekilde büyümek üzerine odaklanmaktadır.

Tüm sayfalar yüklendi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Üye ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyenler