Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.

Türkiye'nin En Büyük Chery Topluluğu!

"CheryForum.NET" tüm "Chery" konularını ele alır ve "Chery" hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza
cevap bulma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsiz olup, tamamıyla gönüllü üyelerin bir araya gelerek oluşturduğu bir platformdur!

Soru Chery Tiggo 7 Pro Cekici demiri ve Lpg takılıyormu ?

berkant

Üye
Aldığı Beğeni
0
Chery'niz
Chery Tiggo7
merhaba, Tiggo 7 pro çekici demiri takılmadığı hakkında bilgiler mevcut.
çeki demiri taktıran varmı !
bilgilendirirseniz sevinirim ?

Merhaba aynı şekilde bende karavanım için tiggo 7 ye çeki demiri taktırmak istedim. Halen bakıyorum fakat araç sağ ön kapı içinde yazan kg ları gördüm ve şu an ruhsatdaki kg +750kg karavan olunca ön kapıda yazan kg sağlanmıyor Dolayısıyla ruhsata işlenmiyor diye bir karara vardım zaten sorduğum çekidemirciler de hiç tiggo 7 ye takmamışlar. Durum biraz can sıkıcı çünkü instegramda taktırmış birkaç kişi de gördüm dedim o zaman ruhsata işli değil bu da ciddi risk bence.. Fakat tiggo 8 ve omada da sorun yokmuş diye duydum Eğer almadıysanız araç 8 i de tavsiye ederim Saygılar

Merhaba ben TİGGO 7 ye LPG taktırdım prince marka çok da memnun kaldım uzun yola da gittim geldim herhangi bir sorun yaşamadım. Hattağa arabayı daha çok sevdim az yakıt tüketimi için ama birde şu çeki demiri çözebilseydim çok iyi olacaktı. LPG yi tavsiye ediyorum...

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Üye ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyenler