Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.

Türkiye'nin En Büyük Chery Topluluğu!

"CheryForum.NET" tüm "Chery" konularını ele alır ve "Chery" hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza
cevap bulma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsiz olup, tamamıyla gönüllü üyelerin bir araya gelerek oluşturduğu bir platformdur!

İpucu 2 Aylık Tiggo 8 Maceram

• Konbuyu başlatan Fevzi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 281

Fevzi

Üye
Aldığı Beğeni
1
Chery'niz
Chery Tiggo8
Herkese Selamlar, Tiggo 8 Pro excellent sahibiyim. 2 Aydır kullandığım aracımda araca ait + ve - yönlerini değerlendirmeye çalışacağım.
+ lar
1- Motor araç için gayet yeterli bu kütledeki bir aracı sorunsuz taşıyor.
2- Şanzıman DSG kadar başarılı bazen kalkışlarda gaza basmama rağmen araç gitmiyor az daha basıyorsunuz bu sefer patinaj yapıyor
3- Malzeme kalitesi bence yeterli premium havasını alıyorsunuz
4- Yüksek araç olmasına rağmen yol tutuş da bence başarılı
5- 3300 km uzun yol yaptım 115 km sabit hızda ortalama 7,2 lt yakıt tüketimi oldu. Bence bu ağırlıktaki bir araç için gayet yeterli.
- ler
1- Aracın Yol sesi fazla (Özellikle arka kısım) Araç premium araç olduğu için insan yol sesi istemiyor haliyle.
2- Premium bir araç ama torpido gözünde aydınlatma yok
3- Araç ön ve arka ayak altı aydınlatması yok
4- webde Teknik sayfasında hız limitle özelliği olduğu yazıyor ancak böyle bir özellik yok
5- Benim araçta kalorifer hi konumuna gelesiye kadar ılık hava veriyor hi ye getirdiğinizde bu sefer aşırı ısı veriyor.
6- Kablosuz şarj şarj ediyor gözükmesine karşın telefon aşırı ısınıyor ve telefonu şarj etmiyor.

Ayrıca - olarak servis deki personeller araçlara hakim değiller bu sebeple aracımı en azından şimdilik serviste işlem yaptırmıyorum.

sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum kalın sağlıcakla

Hoş geldin @Fevzi Değerli yorum ve görüşlerin için teşekkür ederiz. 👍🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Üye ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyenler