Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.

Türkiye'nin En Büyük Chery Topluluğu!

"CheryForum.NET" tüm "Chery" konularını ele alır ve "Chery" hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza
cevap bulma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsiz olup, tamamıyla gönüllü üyelerin bir araya gelerek oluşturduğu bir platformdur!

Soru Tiggo 8 arka sıra koltuk (6. 7. koltuk) havalandırması

canberki

Üye
Aldığı Beğeni
2
Chery'niz
Chery Tiggo8
Merhaba,
Tiggo 8 kullanıcısıyım. Aracımda dikkatimi çeken bir nokta oldu. En arka sıra havalandırma ayarını açıp, klima ekranından REAR tuşu ile aktif ettiğim havalandırmalar sıcak hava vermeme rağmen hep soğuk hava üflüyor. Konu ile alakalı bilgisi olan var mı acaba?

Merhabalar,
Chery deneyimi olan kullanıcılarımız mutlaka konuya fikrinini beyan edecektir. Yazılımsal bir sorun, klima ayarları, servis görüşmesi gibi yolları denediniz sanırım?

Merhabalar,
Chery deneyimi olan kullanıcılarımız mutlaka konuya fikrinini beyan edecektir. Yazılımsal bir sorun, klima ayarları, servis görüşmesi gibi yolları denediniz sanırım?
Aracımı bugün servise bıraktım konuyu kendilerine söyledim bakacaklarını söylediler. Geri dönüş alırsam sizlere buradan yazıyor olacağım.

Çözüm
Hocam ben bildiğim sıcak havalarda otomatik sistem devre dışı kalıyor yinede iyi araştırma yapmak lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Üye ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyenler