Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.

Türkiye'nin En Büyük Chery Topluluğu!

"CheryForum.NET" tüm "Chery" konularını ele alır ve "Chery" hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza
cevap bulma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsiz olup, tamamıyla gönüllü üyelerin bir araya gelerek oluşturduğu bir platformdur!

Soru Araba Harici Kullandığınız Başka Taşıtlar Var Mı?

• Konbuyu başlatan Tevfik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 179

Tevfik

Üye
Aldığı Beğeni
9
Chery'niz
Chery Tiggo8
Merhabalar, Chery Forum içerisinde güzel bir soru ile başlayayım dedim ama direkt olarak sorgu kategorisini seçmedim.

Evet arkadaşlar, araba harici kullandığınız başka taşıtlar var mı? Ben kendimden örnek vermek istiyorum, araba dışında geçen yıl bir motor aldım ve beni çok fazla tembelleştirdiğinden dolayı satışa çıkarttım. Satmamın sebebi ise tamamen bisiklettir.

Uzun yıllardır yol/yarış bisikletine binerim ve motoru aldıktan sonra fark ettim ki ayda 4 defa binip antrenmana çıkmışım. Normal de haftada 4 defa biniyorum bisiklete minimum. Bir de dürüst olmak gerekirse motoru sevemedim, alışamadım sanırım onunda avantajı var. Bir garip geldi bana, peki sizler hangi araçları kullanıyorsunuz araba dışında?

Bir zamanlar bisikletim vardı, ancak daha sonralarında otomobile alışınca tembellik çöktü. Sağlık açısından bu durum kötü ve üzücü ama insan alışınca maalesef vazgeçemiyor. Özellikle kısa mesafeler için bisiklete dönmeyi düşünüyorum.

Hem sağlık açısından hem de daha pratik...

Tüm sayfalar yüklendi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Üye ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyenler